Davutoğlu Sigorta

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sülale İndirimi

Türkiye’de ilk defa sadece sizin ya da çekirdek ailenizin sağlığı değil; tüm sülalenizin sağlığı %10 indirimle AXA Sigorta güvencesi altına alınıyor.

Sülale İndirimi Nedir?

Sülale indirimi kalabalık aileleri ve sevdiklerinizi AXA Sigorta güvencesi altına alabilmeniz için süreli olarak AXA Sigorta acentelerinde geçerli olan %10 indirimdir.

Sülale indirimiyle sevdiklerinizle birlikte AXA Sigorta güvencesiyle en geniş hastane ağından yaralanabilirsiniz. Kalabalık aileniz ve sevdiklerinizle birlikte AXA Sigorta acentelerine gelin; ister sadece yatarak ister yatarak ve ayakta tedavilerinizin hepsini kapsayan Sağlığım Tamam sigortanızı çok uygun fiyatlarla seçin. Yatarak tedavilerde herhangi bir limit olmaksızın, ayakta tedavilerde ise yılda 10 vakaya kadar özel hastanelerde ücret ödemeden tedavi olun.

Sülale Paketi Hangi Güvenceleri Kapsar?

Sülale kampanyası sizin bireysel tamamlayıcı sağlık sigortanızı indirimli almanızı sağlayan bir kampanyadır. Ürün özellikleri ve teminatlar Sağlığım Tamam tamamlayıcı sigortasıyla aynı olup detaylar için sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kimler Sülale İndiriminden Yararlanabilir?

Sülale indiriminden en az 5 en fazla 20 yakınınızla birlikte yararlanabilirsiniz. AXA Sigorta acentelerine gelerek TC numaranızla yakınlarınıza referans olarak onların da indirimden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Sülale indiriminden yararlanmasını istediğiniz yakınlarınız 30 gün içinde %10 indirimle AXA Sigorta'dan Sağlığım Tamam Sigortası alarak tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilir.

 

TSS Sülale İndirimini Nasıl Alabilirim?

Siz ve sevdikleriniz AXA Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık sigortasına sülale indirimiyle sahip olmak isterseniz size acentemize gelerek %10 indirimle tamamlayıcı sağlık sigortanızı yaptırabilirsiniz. Sizin referansınıza gruba eklenecek sevdiklerinizin 30 gün içerisinde gruba eklenmesi gerekmektedir. 

 

teklif sigorta

Kartaltepe mh Kormaç sk N:18/B Bakırköy/İstanbul
Tel : (0212) 572 7722
Cep :(0546) 554 1763
Web : www.davutoglusigorta.com
E-mail : info@davutoglusigorta.com

ANASAYFA | TEKLİF | ÜRÜNLERİMİZ | İLETİŞİM

 

 

Copyright 2020 DAVUTOĞLU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD ŞTİ